Prof. Dr. Özay ORAL

özay oral

Doktorları, hastaları, hasta yakınları ve çalışanları ile adeta bir aile güveni ve samiyeti içerisinde karşılıklı bir dialog içinde olmak hem mesleki açıdan büyük bir haz, hemde bu atmosferde hizmet almanın insanı daha çok rahatlattığına inanıyoruz. Hastalarımızın en zor anlarında bile gece gündüz demeden onlara destek oluyor sorularını cevaplıyor veya gerekirse bizzat müdahale ediyoruz. Doğumların, dış gebelikleri, çocukların rahatsızlıklarının gecesi – gündüzü olmadığını biliyoruz.

Hizmet üretirken olmazsa olmazlardan olan yeterli ve güncel bilgi, beceri, tecrübe ve donanım kadar çağdaş bir ortamda çalışmak biz çalışanlar için olduğu kadar hizmet alan hastalarımızında hakkı olduğunu düşünüyoruz.
Bu yaklaşım içinde hazırlanan Kadın Hastalıkları ve Çocuk Muaynehaneleri Ataşehir’in en beğenilen sitesi olan VARYAP MERIDIAN sitesinde GRANDTOWER A Blokunda 250 m2 ‘lik bir OFIS dairesinde hazırlanmıştır. Yönetmeliğe standartlarına uygun olarak hazırlanan alanlarda hasta bakmak bizim içinde hastalarımız içinde bir konfor ve keyf olacaktır.

İLETİŞİM

Adres : Barbaros Mah. Al Zambak Sok. No 2 Varyap Meridian Sitesi A Blok Grand Tower Kat 10 Daire 106 ATAŞEHİR İSTANBUL
İstanbul / Ataşehir

Soyleyeceklerim Var