tüp bebek

Op.Dr.Kahraman KOLDAY

Doktor – İzmir
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı – Jinekolog
Kadın Hastalıkları Ve Doğum & İnfertilite(Kısırlık) Uzmanı

Özgeçmişi :
1969 yılında Ankara’da doğdu. 1975 yılında Ankara Namık Kemal İlköğretim Okulunda başlayan ilkokul serüveni, Sırasıyla, Kayseri Ahmet Baldöktü İlköğretim Okuluna oradan da Belçika, Mons Ecole Primaire okulunda 1980 yılında bitti. Ortaokul eğitimini İzmir, Saint Joseph Fransız ortaokuldan (1984) tamamlayan KOLDAY, Lise öğrenimini AÖD TEFEV Özel Tevfik Fikret Lisesinde(1987) tamamladı. 1988 yılında Hacettepe üniversitesi, Tıp Fakültesini kazanan Dr. Kahraman KOLDAY, 1 sene İngilizce hazırlık eğitimin ardından 1994 yılında Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1994 – 1999 yılları arasında Ege Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesinde ihtisas yaparak, 1999 yılından bu yana serbest olarak çalışmaktadır.

2007 yılında Ege Universitesi Tıp Fakültesi Tüp Bebek Merkezi’ nde ‘Infertilite ve Üremeye Yardımcı Teknikler ‘ alanında eğitimini tamamlayarak Tüp Bebek sertifikası almıştır.

İyi derecede Fransızca ve İngilizce bilen KOLDAY, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları

GEBELİK TAKİBİ
AĞRISIZ DOĞUM
KISIRLIK TEDAVİSİ
TÜP BEBEK
LAPAROSKOPİ HİSTEROSKOPİ

Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TJOD (TÜRK JİNEKOLOJİ OBSTETRİ DERNEĞİ)
TSRM (TURKISH SOCIETY OF REPRODUCTİVE MEDICINE)
JED (JİNEKOLOJİK ENDOSKOPİ DERNEĞİ)

kaynak: tavsiyeediyorum.com

Yorumlar

TUPBEBEKPORTAL.COM / “Op.Dr.Kahraman KOLDAY”
  1. SEVDA diyor ki:

    BEN BELCIKADA TURK KADIN DOGUM DOKTORU BULMAK ISTIYORUM.BANA YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM.COK ARASTIRDIM EGITIMINI BURDA YAPMIS DOKTORLAR VAR FAKAT BURDA CALISAN BIR DOKTOR BULAMADIM BANA TAFSIYE EDEBILECEGINIZ DOKTOR VARSA COK MINNETTAR KALIRIM.IYI CALISMALAR DILIYORUM.

Soyleyeceklerim Var