Ankara Maya Tüp Bebek Merkezi

Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi “İnfertilite” (kısırlık) tedavisinde pozitif ve yenilikçi yaklaşımın önemine inanan bir tüp bebek merkezidir. Bu nedenle “Tüp Bebek Tedavisi” yerine “Doğurganlık Tedavisi”, “Hasta” yerine de “Anne ve Baba Adayı” kavramını kullanmayı tercih ediyor. Süreci ise “Tedavi Desteği ile Anne-Baba Olmak” şeklinde tanımlıyor.

Maya Sağlık Grubu, başarı için klasik tedavilerin ve değerlendirmelerin yetmediği gerçeğinin kabul edildiği günümüzde; teknolojinin ve tıbbın sağladığı yeni olanaklardan sonuna kadar yararlanarak, doğurganlık tedavisinde yeni bir yaklaşım geliştirmiştir. Temelini “Bütünleşik Tedavi Planı” nın oluşturduğu bu yeni yaklaşım en son tanı, tetkik ve tedavi uygulamalarını içermektedir. Bu tedavi yaklaşımı, uzman doktorlarının, bu alandaki uluslararası öncü merkezlerle yaptıkları işbirliklerinin sonucunda oluşturulmuştur. “Bütünleşik Tedavi Planı”, Maya’nın infertilite konusunda uzman doktorları tarafından uygulanmaktadır.

Ankara Maya Tüp Bebek Merkezi


Adres :
Kaptanpaşa Sokak No : 17 GOP – ANKARA
Telefon : 0 312 448 22 21 (PBX)
0 800 314 1 314
Faks : 0 312 448 02 48

Yorumlar

5 Responses / “Ankara Maya Tüp Bebek Merkezi”
 1. şadiye diyor ki:

  ilaçlarla birlikte tedavi maliyeti nekadar ( ssk var )

 2. şadiye diyor ki:

  wep te hastanenizin iflaz ettini yazmışlar doğrumu nisanda maneye gelecektim

 3. HATİCE ZİKGUŞ diyor ki:

  37 yaşındayım. 7 yıllık evliyim. Sebepsiz infertilite hastasıyız. Çocuğumuz normalde hiç olmadı. 2 aşılama 3 tüp bebek denememiz oldu. 1. tüp denemesinde olmadı herşey normalken. 24 adet yumurta toplandı 16 tanesi kaliteli idi ama yinede olmadı. 2. tüp denememizde 5. gün embriyosu ile hamile kaldım fakat bebek gelişemedi kese bozuldu kürtaj olmak zorunda kaldım. 3. denememizi 5. gün dondurulmuş embriyo ile yaptık fakat yine olmadı. Histeroskopi oldum. Laparaskopi olmadım. Prolaktin 45 lere kadar çıkıyor ilaçla düşürülüyor. Bilgi verirseniz seviniriz. Nasıl bir yol izleyelim. Neden olmuyor.

 4. gülsüm diyor ki:

  ben mayada 3 kez tüp bebek denedim.olumsuz sonuç aldım.osman hocaya hakkımı helal etmiyorum

 5. georgeta encıu diyor ki:

  kaç kere yazdım size dönmediniz…ayıp size

Soyleyeceklerim Var