Antalya Tüp Bebek Merkezi

2000 yılında kurulan Antalya Tüp Bebek Merkezi başarı, teknolojik yeterlilik, bilimsel donanım ve hizmet kalitesi açısından en iyi hizmeti sağlamak için çalışmaktadır. Antalya Tüp Bebek Merkezi çocuk sahibi olamamanın getirdiği ruhsal yük ve kırılganlığın her zaman farkında olmanın yanında etik ve doğru yaklaşımdan hiç bir zaman taviz vermemiştir.

Yedisi hekim, 35 kişilik kadrosu ile hizmet veren merkez, şehir dışarıdan gelen hastaları ağırlayan konukevi, yeni yapılanan Vitale Kadın Doğum hastanesi ve Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ile eksiksiz hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Konukevi sayesinde il dışından gelen hastalara daha huzurlu ve stressiz bir ortam sağlanmıştır.
Merkez, bilgisayar ortamında çalışan kapsamlı “Tüp Bebek Hasta Yönetim programı” sayesinde web sayfasından hastaların bilgileneceği ve kendi bilgilerine kişiye özel şifre ile ulaşabileceği kapsamlı bir platforma dönüşmüştür. Ayrıca toptan kalite yönetimi ile yönetilen merkez, ISO 9001:2008 belgesi ile kalitesini kanıtlamıştır.
Antalya Tüp Bebek Merkezi
Adres : Kanal Mah Halide Edip Cad. No:7 07080 Antalya
Telefon : 0 242 345 47 00 (pbx)
Faks : 0 242 345 47 47

 

Soyleyeceklerim Var