Avrupa Şafak Hastanesi Tüp Bebek Merkezi

Avrupa Şafak Hastanesi’nde İstanbul’daki en başarılı tüp bebek merkezlerinden üremeye yardımcı tedavi merkezi.Hastanenin Tüp Bebek Merkezinin başında bulunan OP.DR.REFAHATTİN YÜCEL,Karadeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup,Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde ihtisas yapıp,1996-1998 arası Alman Hastanesi ,1998-1999 yıllarında İstanbul Cerrahi Hastanesinde ve 1999’dan sonra AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ Tüp Bebek Ünitesini en modern teknolojik cihazlarla kurmuşlardır.Trabzon Sürmeneli olan OP.DR.REFAHATTİN YÜCEL Başkanlığında OP.DR.SERDAR İŞCAN ve Embriyolog SEÇKİN KIRMIT ve TUĞBA VARLI yaklaşık 11 yıldır birlikte çalışmaktadır.
Kısırlık bir çiftin bir yıl süre ile düzenli cinsel ilişkiye rağmen çocuk sahibi olamamasıdır.Nedenler ;%40 hastada kadına ait,%40 -45 hastada erkeğe ait olabildiği gibi ,%10-15 hastada tüm tetkikler normal olmasına karşın,gebelik elde edilemeyebilir.Bu sor duruma “nedeni açıklanamayan kısırlık”adı verilmektedir.

İstanbul Avrupa Şafak Hastanesi Tüp Bebek Merkezi

 

Avrupa Şafak Hastanesi
Küçükköy yolu Hamam sok. No:2 Gaziosmanpaşa İstanbul
Tel: 0212 417 00 00 (pbx)
Fax: 0212 417 00 19-20
E-mail: info@avrupasafak.com

 

Yorumlar

TUPBEBEKPORTAL.COM / “Avrupa Şafak Hastanesi Tüp Bebek Merkezi”
  1. gökhan KARAASLAN diyor ki:

    syn hocam bende azosperm var ve tahlillerimde o canlı çıkıyor ama içerde ölümü dısarı cıkınca ölümü onu tam olarak anlamıs değilim sizi sayın hocam opr.dr e. onur kulaksızoğlu tavsiye etti ve sizin ilgilenebiliceğinizi söyledi benim bu sıkıntım direkt tüp bebekle mi yoksa ilaç tedavisi ile halledilebilir bilmiyorum likefaksiyon 22 dk. volüm 4.5 cc. pH 8 viskozite normal aglütinasyon negatif mikroskopi 4-5 lökosit görüldü.. tahlil sonuclarım böyle hocam sol kasıkda da 1.6 mm çapında varikolsel saptanmaktadır saygılarımla bilgilerinize kocaeli den gökhan karaaslan şimdiden teşekkür ederim..

Soyleyeceklerim Var