Hospitalium Ümraniye Tüp Bebek Merkezi

İnfertilite kadın veya erkek kaynaklı olabilmektedir. Ancak çiftlerin yaklaşık %15’inde hiçbir neden bulunamamaktadır. Bu gruba açıklanamayan infertilite grubu adı verilmektedir.
Hospitalium Ümraniye Tüp Bebek Merkezi nde infertilite ile başvuran her çift özenle değerlendirilir ve uygun tetkiklerle tanı sağlanarak en uygun tedavi yöntemi planlanır. Bu yöntemler en son teknolojiye sahip merkezimizde uygulanan çeşitli yardımla üreme teknikleridir.

Hospitalium Ümraniye Tüp Bebek Merkezi

Adres : Bulgurlu Mah  Alemdağ Cad. No :77 Kısıklı-Üsküdar / İSTANBUL
Telefon : 0 216 443 19 33
Faks : 0 216 523 10 39

 

Yorumlar

TUPBEBEKPORTAL.COM / “Hospitalium Ümraniye Tüp Bebek Merkezi”
  1. fatma diyor ki:

    Merhaba.Bugün, Hoptıtalıum Tüp Bebek Mrk(Ümraniye)deki Göz doktorunuz Arda Kayman’a oğlumu muayene ettirmek için götürdüm.Ama moralim bozularak evime döndüm.Çünkü doktordan ve yardımcısından memnun kalmadım.4 yaşındaki oğlum muayene olmak istemedi.Ben de 7 yaşındaki kızımla birlikte gitmiştim.Göz ölçülerini almak için bir makinede 20 sn gözünü kırpmadan durması gerekiyordu.Oğlum bir türlü durmadı.Ama bu konuda doktor hiç yardımcı olmadı.Yardımcısı da çok uğraşmak istemedi.Mesaisi dolacak diye bir an önce başından atmak istiyordu doktor gibi.Öşçümden vazgeçtik doktorun odasına gittik.Bizi asık bir suratla karşıladı.Çocuğun zorluk çıkardığını bildiği halde ona sempatik davranacağı yere sert bir tavırla yaklaştı.Sorduğum sorulara açıklayıcı yanıtlar vermedi.Sanki bedava muayene ediyormuş gibi davrandı bize.Bir kovmadığı kaldı yani.Aynı doktor 10 dk sonra bekleme salonunda gülüğcükler saçıyordu başkalarına.Nedir bu ayırımcılık?Biz hastasıyız dilenci değiliz.Bende kimzeye tavsiye etmeyeceğim bu doktoru ve hastaneyi.Umarım gereken uyarılar yapılır da hasta kaybetmezsiniz bundan sonra…

Soyleyeceklerim Var