Medicana Bahçelievler Tüp Bebek Merkezi

Medicana Tüp Bebek Merkezi İletişim

Bahçelievler Medicana Hastanesi Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi‘nde deneyimli ve güvenilir bir ekip sizi bekliyor. Doç.Dr.Süha Sönmez başkanlığındaki ekip, yüksek teknolojinin bütün olanaklarını kullanarak sizi evinize kucağınızda bebeğinizle göndermek için özveriyle çalışıyor. Uzun yıllar Sağlık Bakanlığı’na bağlı Süleymaniye Doğum ve Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekim, klinik şefi ve tüp bebek ünitesi direktörü olarak görev yapan Doç.Dr.Süha Sönmez ve uzman ekibi dünyadaki son teknoloji ile hizmet vermektedir. Güvenle başvuracağınız merkez İstanbul’un erişimi kolay ve ortası sayılabilecek bir semti olan Bahçelievler’de konumlanmıştır.

Medicana Hastanesi Tüp Bebek Merkezleri çocuk sahibi olmada güçlük çeken hastalara yardımcı olmaktadır.
, en büyük hayalinizin gerçekleşeceği yer olarak güvenebileceğiniz bir adrestir. Akreditasyon sürecini tamamlayan hastanede birçok aile, özlemini duyduğu bebeğini kucağına almanın mutluluğunu yaşıyor. Kısırlık problemi yaşayan çiftlerin tüm tetkikleri en ileri teknoloji kullanılarak deneyimli ekip tarafından hastalara uygulanıyor.
Sosyal Güvenlik kurumları olan SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı ile anlaşmaları olan ünitede son derece makul fiyatlarla uygulama yapılmaktadır. Ayrıca uzman ekip hastalara her türlü bilgi desteğini de vererek, çiftlerin rahatlıkla danışabilecekleri, kafalarındaki bütün soru işaretlerine cevap vermektedirler.

 

Medicana Hastanesi Tüp Bebek Merkezleri İletişim

Adres : Eski Londra Asfaltı No:2 34180 Bahçelievler / İstanbul
Telefon : 0 0212 449 1 449

Soyleyeceklerim Var