İstanbul Şişli Memorial Hastanesi Tüp Bebek Merkezi

Prof. Dr. Semra Kahraman başkanlığında, deneyimli bir ekiple dünya standartlarında bir teknolojiyle kurulmuş olan Memorial Hastanesi Tüp Bebek ve Genetik Merkezi; Türkiye’de birçok ilke imza atarak ülkemiz yanı sıra Avrupa ve Dünyanın sayılı Tüp Bebek ve Genetik Merkezlerinden biri haline gelmiştir.

Memorial Hastanesi Tüp Bebek, Androloji ve Genetik Merkezi Başkanı Prof. Dr. Semra Kahraman Türkiye’de Mikroenjeksiyon (ICSI) tekniğini ilk kez uygulayarak gebelik elde etmiştir. Prof. Dr. Kahraman gerçekleştirdiği uygulamalar ve konusunda uzman kişilerle oluşturduğu uluslararası ortak çalışmalar sayesinde, tüp bebek alanında tüm yeni tekniklerin Türkiye’de uygulanmasında öncülük yapmıştır. Dr. Kahraman ve ekibi bu alanda mikroenjeksiyon yöntemini , cerrahi yollarla sperm elde etme tekniklerini, embriyo dondurma işlemlerini, rahim içi doku kültürünü, embriyolarda genetik tanıyı ve diğer birçok tekniği Türkiye’de ilk kez uygulamış ve bu yöntemlerle onbin’in üzerinde bebeğin dünyaya gelmesini sağlamıştır.

İstanbul Şişli Memorial Hastanesi Tüp Bebek Merkezi

 

Adres : Piyalepaşa Bulvarı 34385 Okmeydanı / İstanbul
Telefon : 0 212 314 66 66
Çağrı Merkezi : 444 7 888
Faks : 0 212 314 66 21

 

Yorumlar

4 Responses / “İstanbul Şişli Memorial Hastanesi Tüp Bebek Merkezi”
  1. Dilber diyor ki:

    Merhaba.Ben Bakudan ariyorum.44 yasindayim,esim asospermiyadir.3kes tup bebek yapdirdim,5kes transfer.1dafadan baska 4kes hamilelik bas Verdi bundanda ikisi 7haftada dusuk,iki kes cocuk oldu.Amma nasil?cocuklarin her ikisi problemli biri hidrosefaliyali,o biri Daun sindromlu.Simdi ben bilmek isterdim benim bundan sonar saglam bir cocuqa sahib olma sansim varmi?Size gele bilirmiyim?Daha sonar fiyatlar beni ilgilendirir.mes:PGD,erkekden sperm alinmasi,kadindan yumurta toplanmasi

  2. Dilber diyor ki:

    Sorum doctor Semra hanimadir

  3. nezahat çetin diyor ki:

    slm ben şu an hollandadayım ekım ayında turkıyeye gelecem nasıl randevu alabılırım yardımcı olurmusunuz

Soyleyeceklerim Var