Kayseri Tüp Bebek Merkezi

Kayseri Tüp Bebek Merkezi, Anadolu daki açığı kapatmak üzere kurulmuş, Dünya daki en son teknoloji ile donatılmış, bir hastane büyüklüğünde ve alt yapısı tamamen kısırlık tedavisi için dizayn edilmiştir.

Embriyoloji ve Androloji Laboratuarları ve ameliyathaneleri özel bir hijyenik (hepafiltre) klima santrali ile steril ortamlara dönüştürülmüş, Dünya daki en üst kalite standartlarını yakalamıştır. Türkiye de tamamen tüp bebek tedavisi için tasarlanmış en geniş iç hacime, konfora ve işlevselliğe sahip merkezlerden bir tanesidir.

Ekip, Türkiye de en seçkin merkezlerde deneyim ve eğitim almış; Ovülasyon İndüksiyonu (yumurtlama tedavisi), Suni Döllenme, klasik tüp bebek (IVF), Mikroenjeksiyon (intrasitoplazmik sperm enjeksiyonu / ICSI) işlemlerinin yanı sıra Endometrial Co-Culture, Pre İmplantasyon Genetik Tanı (PGT), Asisted Hatching (yardımla yuvalama), embryo dondurmada Vitrifikasyon yöntemi, Blastokist kültürü gibi hasta tedavisini bireyselleştiren, başarı oranını artıran birçok alternatif tedavi yöntemleri sunabilmektedir. Ayrıca tüp bebek tedavisi sırasında elde edilen fazla sayıdaki embriyoların 5 yıla kadar dondurulup saklanması ve tekrar gebelik elde etmek amacıyla kullanımı merkezin rutin işleyişinde sunduğu hizmetler arasındadır.

Merkezde doğurganlığı artırıcı Laparoskopik ve Histereskopik tüm müdahaleler yapılmaktadır.

Kayseri Tüp Bebek Merkezi

Adres : Örnekevler Mah. Çiçek Sok. No:10 Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 222 10 54
Faks : 0 352 222 2053

 

Soyleyeceklerim Var