Medicana Tüp Bebek Merkezi

Medicana International İstanbul Tüp Bebek Merkezi 2008 yılında Kadın Doğum Uzmanı Doç. Dr. Selman Laçin Başkanlığında deneyimli kadrosu ile İstanbul Beylikdüzü’nde faaliyete başlamıştır. Tüm İstanbul, Trakya bölgesi ve Avrupa’ya hitap eden Tüp Bebek Merkezimiz, en son teknolojiye sahip teknik donanım ve bilgi birikimi açısından  dünyanın sayılı merkezleri arasına girmiştir.
Avrupa’nın sayılı özel sağlık yatırımlarından birisi olan ve tüm branşlarda bir numara olmayı hedefleyen Medicana International İstanbul üreme sağlığı konusunda da en iyiyi yakalamayı hedef edinmiştir.
Tüp Bebek Merkezi bu konuda dünyada gelinen son noktadaki uygulamaları,

doğum, embriyoloji, androloji, tıbbi genetik ve üroloji uzmanları, biyolog ve hemşirelerden oluşan deneyimli ekibiyle tüm dünyada daima hasta yararına olduğu kanıtlanmış ve kabul görmüş teknikleri kendi çatısı altında başarı ile uygulamaktadır.
IVF (Tüp Bebek) laboratuvarımız’da yumurta toplanmasından embriyoların transferine kadar geçen sürede embriyolar için gerekli olan en iyi gelişim ortamı sağlanıp, arta kalan sağlıklı emriyoların uzun yıllar dondurulup saklanması ve tekrar gebelik elde etmek amacı ile kullanımı da hastalarımıza sunulan hizmetlerimiz arasındadır.

Medicana International İstanbul Tüp Bebek Merkezi

Medicana Bahçelievler
0212 4491449
Eski Londra Asfaltı No:2 34180 Bahçelievler/İstanbul
Medicana Çamlıca
0216 5213030
Alemdağ cad. No:85 34767 Üsküdar / İstanbul
Medicana International İstanbul
0212 8677918 – 0212 8677500
Beylikdüzü cad. No:3 Beylikdüzü / İstanbul

Soyleyeceklerim Var