Medicine Hospital Asya Hastanesi Tüp Bebek Merkezi

Medicine Hospital ve Nene Hatun Hastaneleri birleşme kararı aldı. Atılan işbirliği adımı sonrası her iki hastanenin kurumsal kimlik, logo ve hizmet alanları yenilendi. Birleşme sonrasında Her iki hastanenin yönetim kurulunun ortak kararıyla Medicine Hospital Avrupa ve Medicine Hospital Asya ismini kullanmaya karar verildi.

İstanbul Medicine Hospital Asya Hastanesi Tüp Bebek Merkezi yeni ve gelişen yüzüyle en son teknoloji ile üretilen embriyoloji ve androloji laboratuar cihazları ile donatılmış Tüp Bebek Ünitesi (IVF) hasta kabulüne başladı.
Nene Hatun Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi Direktörü Op. Dr. Berrin KARAKUY ve ekibi infertil çiftlerin ihtiyacı olan tanı ve tedavi yöntemlerinin ünite dahilinde günümüz teknoloji ve bilgi birikimini kullanarak gerçekleştirmektedir. Uygulanan tanı ve tedavi yöntemlerinin arasında spermiogram, ovulasyon takibi, intrauterin inseminasyon (aşılama), TESA ve TESE (azospermik olgularda testislerden sperm elde edilmesi), mikroenjeksiyon, embriyo dondurma, endoskopik cerrahi işlemler (laparoskopik operasyonlar ve histeroskopik girişimler) bulunmaktadır.

 

Medicine Hospital Asya Hastanesi Tüp Bebek Merkezi

Adres : Fevzi Çakmak Mah. Cemal Gürsel Cad. No. 138 Üstkaynarca / Pendik / İstanbul
Telefon : 0 216 397 59 00 (pbx)
Faks : 0 216 396 55 10

 

Soyleyeceklerim Var